מלווים נשיים

בעבר, חברות לוויה נתפסו כמותרות. הם לא היו משהו שהיה נגיש בקלות. נשים שהיו להן זמן וכסף לבזבז על עצמן היו שוכרות מלווה נשית כדי להשתתף איתן באירועים חברתיים או ללוות אותן בנסיעותיהן. עם זאת, נשים תמיד שולטות במיניות שלהן והמונח "לוויה" אינו מיועד עוד רק לנשים עשירות.

העלייה של אפליקציות היכרויות כמו טינדר הקלה על אנשים למצוא חברות בלי צורך לעבור סוכנות או לשלם עבור שירות. זה גם הקל על אנשים עם מוגבלויות או כאלה שחרדים חברתית למצוא מישהו שהם יכולים להתחבר אליו באופן אישי הרבה יותר בקלות ממה שהם היו מסוגלים בעבר.

בנות לוויה הן אנשים שמספקות חברה תמורת תשלום. הם יכולים להיות מלווים, מלווים חברתיים או מארחות. נשים שעובדות כחברות נשים נקראות לפעמים "נערות ליווי" או "בנות טלפון".

המונח "מלווה" משמש גם להתייחסות ללקוח של הליווי, והמילה "ליווי" משמשת הן לאדם שנותן את השירות והן ללקוח שלו.

סוג זה של עבודה קיים מאז ימי קדם אך הוא הפך נפוץ יותר במאה ה-18. באותה תקופה הם היו ידועים בתור קורטיזנות והם היו מקצוע נחשב מאוד.

הרעיון של חברה נשית קיים כבר מאות שנים. התפיסה היא שאישה יכולה ללוות גבר כדי לספק לו חברה ותמיכה, תוך כדי שהיא גם שותפה שלו בחיים.

זה לא קשור רק לסקס. אתה יכול לשכור נערת ליווי או להתקשר לשם, אבל זה משהו אחר. הרעיון של המלווה הנשית הוא שיהיה מישהו שיהיה שם בשבילך ויתמוך בך בכל דבר, שיהיה השותף שלך בחיים והמאהב שלך כמו גם חבר שלך.

בעבר אנשים היו משלמים על חברות נשית. כיום, אנשים יכולים למצוא בת לוויה אישה באינטרנט. ישנם אתרים רבים שבהם אנשים יכולים למצוא מלווה להשכרה.

הסיבה השכיחה ביותר לשכירת מלווה אישה היא מתן ליווי לקשיש או מישהו בודד או בעל מוגבלות.

חלק מהיתרונות של שכירת מלווה אישה הם שהם יגרמו לך להרגיש בטוחה יותר ופחות בודדה. יש להם גם הבנה של תרבויות ושפות שונות שיכולות להועיל במקרים מסוימים.

בנות לוויה הן נשים שמקבלות תשלום כדי ללוות גברים באירועים חברתיים. הם נקראים גם חברים חברתיים.

המונח "לוויה" הוא מלטינית "com-" שפירושו "ביחד", ו-"panis" שפירושו לחם. המונח שימש במקור לתיאור אחד מארבעת המסדרים של הכהונה הנוצרית, אך מאז בא להתייחס לכל אדם המלווה אחר במסעותיו או בחיי היומיום.

יש אנשים שמשתמשים במונח מלווה נשית בתור לשון הרע לזונה, בעוד שאחרים משתמשים בו כדי להתייחס לאישה שנשכרה על ידי גבר לאירועים חברתיים כמו מסיבות ארוחת ערב או אירועים רשמיים אחרים.