מכון עיסוי אירוטי

מכוני עיסוי ארוטי הם מוסדות המציעים עיסוי ארוטי. הם ידועים גם כ"מכוני עיסוי", "אולפני עיסוי" ו"משפשפים ומושכים".

כמה מכוני עיסוי אירוטיים מספקים שירותי מין, בעוד שאחרים לא. כמה מציעים "סוף טוב" ללקוחות שלהם, שהוא התרגול של גירוי ידני של הפין של הזכר עד שהוא מגיע לאורגזמה.

חלק זה של המאמר ידון כיצד מכוני עיסוי אירוטיים משתנים בארצות הברית, תוך התמקדות בשאלה האם יש להכשירם או לא.

מכון העיסוי הארוטי הוא מקום בו ניתן לקבל עיסוי אירוטי. אלה הם בדרך כלל בצורה של סוף טוב. השירותים מוצעים על ידי המעסה והם משולמים לרוב על ידי הלקוח.

מכוני עיסוי ארוטי הם מפעלים שבהם הלקוחות יכולים לקבל עיסויים ארוטיים. השימוש במונח "אירוטי" נועד להבדיל בין מפעלים אלה מסוגים אחרים של מכוני עיסוי, כגון עיסוי תאילנדי מסורתי או שוודי.

מכון העיסוי האירוטי הראשון בצפון אמריקה הוקם בשנת 1985 במונטריאול, קוויבק. העסק נוהל על ידי מאדאם קלוד, שהפעילה עסק מסורתי לעיסוי זמן מה לפני כן.

מכון עיסוי הוא מקום בו הלקוחות יכולים לקבל עיסוי. הם יכולים לקבל גם שירותים אחרים, כמו עיסויים ארוטיים, אבל זה לא השירות היחיד שהם מציעים.

המילה 'עיסוי' באה מהמילה הלטינית 'מסה'. זה אומר 'ללוש'. עיסוי שימש על ידי אנשים במשך מאות שנים כדי לרפא את הגוף והנפש שלהם.

מכון עיסוי הוא מקום בו אנשים עשויים לקבל טיפול עיסוי, בדרך כלל ממעסה אחת או יותר. מכוני עיסוי נקראים לפעמים מוסדות "לשפשף ומשיכה" על ידי הציבור הרחב, אם כי מונח זה נחשב לגנאי על ידי התעשייה.

מכון העיסוי האירוטי הראשון בארצות הברית הוקם בסן פרנסיסקו בשנת 1978. השימוש במכוני עיסוי לשירותי מין תועד כבר משנת 1981.

מכון עיסוי אירוטי הוא עסק המציע בעיקר עיסוי חושני עם אפשרות לשחרור מיני. מכוני עיסוי מאוישים בדרך כלל על ידי מעסות, בעוד ששירותי הליווי מאוישים בדרך כלל על ידי עובדי מין.

מכוני עיסוי ארוטי מספקים מגוון סוגים שונים של עיסויים, אך מקובל שעיסוי ארוטי הוא השירות היחיד המוצע.

רוב מכוני העיסוי הארוטי מציעים את שירותיהם באמצעות שירות בשיחות, כלומר הם מגיעים לבית הלקוח או לחדר המלון. כאשר

מכון עיסוי אירוטי

מציע שירותי שיחות חוץ, הם שולחים מעסה אחד או יותר למיקום הרצוי של הלקוח.